Digiturk Ek Servis Paketi

Digiturk Ek Servis Paketi
8 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.698 kez okundu.
Reklam

Digiturk Ek servisler adı altında oluşturmuş olduğu yayın kanalları ile gençlere hitap etmeye devam ediyor. Gençlerin vazgeçilmez kanal keyif paketlerini içeren ek servisler adı altında oluşturduğu platformlar üzerinde yeni yıla girmemizle birlikte ücretlerinde bazı değişiklikler oldu.

Yeni yıl yeni kampanya ve ücretler adı altında oluşturduğu hizmetlerinde müşterilerini memnun etmeye devam eden Digiturk, her geçen gün geliştirmiş olduğu zengin paket içeriklerini Digiturk abonelerine sunmaktadır.

Dilerseniz Digiturk Ek Servisler adı altında oluşturduğu paket içeriğini gelin birlikte kontrol edelim.

  • Yetişkin Paketi: Yetişkin paket sayesinde artık sıcacık dakikalar sizleri bekliyor olacak. En güzel sahnelerin ve en romantik dakikaları bir arada tutan Digiturk yetişkin paketini almak isteyen aboneler, taahhüt vermeleri karşılığında aylık 12 TL üzerinden izleyebilecek durumdayken, taahhüt vermeden izlemek isteyen aboneleri için aylık 17 TL üzerinden ücretlendirme yapmaktadır.
  • Mobil Lig TV: Lig TV ‘yi cebinize getiren bu paket sayesinde artık dilediğiniz yerden Lig tv yayınlarını izleyebileceksiniz. Üstelik internetin bulunduğu her noktadan sizlere maçları takip etme imkanı tanıyan Digiturk, taahhütlü olarak 10 TL karşılığında izleme imkanını sizlere sunmaktadır.

Sizlerde Digiturk’ün yapmış olduğu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız sitemizin üzerinde yer alan Çağrı destek hatlarımızdan bir tanesini arayarak abonelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Digiturk Ek Servis Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git