Digiturk Film Paketi alana HD paket bedava

Digiturk Film Paketi alana HD paket bedava
25 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.078 kez okundu.
Reklam

The Lego Movie adı altında oluşturulan Digiturk Film paketi alan yeni aboneler için 1 yıl boyunca HD kanallar bedava olarak yanında verilmektedir. Digiturk 2015’e girmemizle birlikte pek çok paket kampanyaları üzerinde değişiklik yaparken, abonelerini de memnun etmeye devam ediyor.

Film paketi adı altında oluşturulmuş olan bu kampanya paketinin içeriğinde;

  • Her ay 1000 film ve ayda 100 yeni film ile beraber sizlere sunulmaktadır.
  • Film paketi üzerinde yer alan tüm filmleri, istek televizyonunuzda, ister web sitesi üzerinden, ister cep, isterseniz de tabletler üzerinden rahatlıkla izleme imkanını sizlerin tercihine sunmaktadır.
  • Dilediğiniz yerde dilediğin şekilde izleme imkanı sunan Digiturk, internet’in var olduğu her nokta üzerinden sizlere izleme imkanı tanımaktadır.
  • 9 HD görüntü kalitesiyle ve Dolby Surround ses kalitesi üzerinden sizlere özel 10 film kanalı ve 3D izleme ayrıcalıklarından yararlanma fırsatını sunmaktadır.
  • Tercihi sizlere bırakmış olan Digiturk, filmleri ister Türkçe dublaj olarak isterseniz de ingilizce alt yazılı olarak izleme imkanı tanımaktadır.

Tüm bunların hepsine ilk 3 ay boyunca 19,99 TL ödeyerek ve devamında 35,99 TL ödemeniz halinde izlemenize olanak sağlamaktadır. Hiç vakit kaybetmeden hemen bir Digiturk bayisine giderek işlemlerini başlatabilir ve ya sitemiz üzerinde yer alan abonelik işlemleri için vermiş olduğumuz iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak bu paket kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Digiturk Film Paketi alana HD paket bedava
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git