Digitürk HD ve Plus Keyfi

Digitürk HD ve Plus Keyfi
8 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.411 kez okundu.
Reklam

Digitürk HD Platin Paketler

Digitürk HD, Digitürk Plus ve Platin Paketler ile televizyon izlemek artık daha keyifli bir hale geliyor. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte gelişen Digitürk ile sizde teknolojiye ayak uydurabilir ve evinizde en keyifli olduğunuz yerde yani televizyon başında daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan çeşitli kampanyalardan sizde bir Digiürk abonesi olarak en iyi şekilde yararlanabilir ve ekran başında geçirdiğiniz keyifli dakikalara daha eğlenceli dakikalar ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte bayimizin üzerinden Digitürk HD, Digitürk Plus ve Platin Paketler ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

digiturk-hd-plus-ve-platin-paketler

Digitürk HD

Digitürk HD ile artık televizyon izlemek çok daha keyifli bir hale geliyor. Sunulan bu yenilikçi davranış sayesinde 44 HD kanal sizleri bekliyor olacak. Digitürk’ü HD keyfi ile çıkartmak için HD özellikli kutulardan bir tanesine sahip olmanız yeterlidir.

Digitürk Platin Paketler

Digitürk HD: 7 TL 5 kat daha net bir görüntü kalitesi ile ve Dolby ses kalitesi ile evinizde ekran başında daha keyifli dakikalar geçirebileceksiniz. Digitürk Plus: 25 TL, canlı yayın durdurma, geri sarma, ileri sarma dilediğiniz gibi ellerinizin altında ayrıca Platin paketiniz var ise 15 TL karşılığında izleyebilirsiniz.

Dilediğin zaman izleme özellikli Digitürk Plus Kutu: 28 TL Eğer Platin Paketiniz varsa bir çok özellikten sadece 18 TL’ye yararlanabilirsiniz. Platin paketiniz var ise İnternet bağlantısı gerçekleştirebilir ve buna sadece 15 TL ödeyerek daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Digitürk HD ve Plus Keyfi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git