Digitürk’ten Elektrik Kampanyası

Digitürk’ten Elektrik Kampanyası
8 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.420 kez okundu.
Reklam

Digitürk Elektrik Kampanyası – Ücretsiz Digitürk

Digitürk Elektrik Kampanyası ile ücretsiz Digitürk abonesi olma fırsatı siz değerli müşterileri bekliyor demektir. Eğer elektrik faturanız 120 TL ve üzeri geliyorsa ücretsiz olarak özel Digitürk Kampanyalarından yararlanabilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sağlanan kolaylıklar ve sunulan çeşitli kampanyalar kapsamında sağladığımız kolaylıklar ile sizde Digitürk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paketler eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.

digiturk-elektrik-kampanyasi

Digitürk Elektrik Kampanyasının Avantajları

  • Digitürk Paketlerine Ücretsiz Sahip Olun: İster evinizde ister iş yerinizde elektrik faturanız 120 TL üzerindeki fatura miktarınıza karşılık gelen Digiturk paketlerine 24 ay’a kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.
  • %5 İndirimli Elektrik Fiyatları ile tasarruf edin: Elektrik faturalarınızdaki elektrik birim satış bedeliniz ulusal tarife fiyatı üzerinden; 1100 TL’den fazla elektrik faturalarınız için %5 indirimli uygulanacaktır.
  • Elektrik sözleşmesini imzala hemen abone ol: Digiturk Elektrik kampanyasında sözleşme imzaladıktan sonra Digiturk kurulumunuz yapılır ve ücretsiz Digiturk paketlerinizi seyretmeye başlarsınız.
  • Digitürk dilediğin zaman dilediğin yerde seninle: Paketinizde yer alan tüm programları Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamalarıyla TV’de, web’de, cepte ve tablette hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsin.

Kampanya Kurulum ve İçerik Bilgileri

Kampanya, 01.06.2016-30.09.2016 tarihleri arasında kampanya şartları dahilinde her 2 abonelik için seçilecek Digitürk paketine karşılık gelen 12 ay veya 24 ay taahhütle geçerli olacaktır. Elektrik tedarik hizmetini IC İçtaş Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş. (ETİC) tarafından sunmaktadır. EPDK’nın 18.03.2015 tarihli 29299 sayılı Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğinin 20. maddesinde belirlenmiş koşulları sağlayan, bir önceki veya mevcut takvim yılı içerisinde en az 3600kWh elektrik tüketimi gerçekleştirmiş tüketicilerin bu koşulları taşıdıklarının ETİC lehine onaylanması halinde bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında elektrik fatura tutarına göre belirlenmiş olan Digitürk paket indirimden faydalanabilirsiniz. Digiturk abonelerinin kampanya kapsamında hak kazandıkları Digiturk paket indirim tutarları Digitürk faturalarına yansıyacaktır. ETİC aboneliği başlangıç tarihinden itibaren senelik elektrik tüketim miktarı, seçilen paketteki tüketim miktarının alt limitine ulaşabilmelidir. Digitürk’te iç kurulum ve aktivasyon ücretsiz olup, dış kurulum hizmet bedeli 60 cm  çanak anten için 50 TL, 90 cm çanak anten için 60 TL olarak Digitürk yetkili servisine ödenir.

Digitürk’ten Elektrik Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git