Digitürk’ün Yeni Dizisi Gotham Yayında

Digitürk’ün Yeni Dizisi Gotham Yayında
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.548 kez okundu.
Reklam

Digitürk’ün Yeni Dizisi Gotham Yayında

Digitürk dizi severler öncelikle herpinize merhaba diyor, keyifli dizi seyretmenizi temenni ediyoruz. Bildiğiniz üzere Digitürk hersene birbirinden güzel ve özel dizileri ve filmleri ekranları başınızda izlemenizi sağlamaktadır. Digitürk’ün bu seneki dizisi ise Gotham’dur.

En iyi ve en yeni dizileri üyeleri buluşturmayı misyon edinen Digiturk, sezonun merakla beklenen dizisi Gotham’ı ABD’den sadece 24 saat sonra ekranlara getiriyor. Dizimax Sci-Fi HD’de izleyici ile buluşan dizide DC Comics evreninin ünlü şehri Gotham’da yaşayan Dedektif Gordon’ın hikayesi anlatılıyor.
Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayıncılık platformu Digiturk, en yeni ve en iyi dizileri üyeleri ile buluşturmaya devam ediyor. Sezonun en heyecanla beklenen dizisi Gotham, 23 Eylül Salı günü itibarıyla Dizimax Sci-Fi HD ekranında Digiturk’lüler ile buluşmaya başladı.
DC Comics evreninin ünlü şehri Gotham’da Dedektif Gordon’ın gençlik yıllarına odaklanılan dizide şehri gizlice yöneten suçlulara karşı açılan savaş konu alınıyor. İzleyenlerin efsanevi karakterler Bruce Wayne, Kedi Kadın, Penguen, Bilmececi, İki-Yüz ve Joker’in doğuş hikayelerine tanık olacakları Gotham, her Salı 21.00’de Dizimax Sci-Fi HD’de ABD yayınından sadece 24 saat sonra izleyici ile buluşuyor.
digiturk'un-yeni-dizisi-gotham-yayinda
Digitürk’ün Yeni Dizisi Gotham Yayında
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git