Digitürk’ün Yeni HD Kanalları

Digitürk’ün Yeni HD Kanalları
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.737 kez okundu.
Reklam

Digitürk’ün Yeni HD Kanalları

Digitürk bildiğiniz üzere her yıl yeni yeni kanallarını siz değerli aboneleri için yayın hayatına sokmaya devam etmektedir. Digitürk siz değerli aboneleri için onlarca kanalını HD olarak izlemenizi sağlamaktadır. Bu kanallarımızdan bazıları Kanal D HD, Kanal 7 HD vs. diye sıralayabiliriz.

Kanal D HD, Kanal 7 HD ve Samanyolu TV HD’nin de katılımı ile Türkiye’nin en çok izlenen HD kanalları bundan böyle Digiturk’te. Digiturk, ‘Şimdi Digiturk HD’ye Geçmenin Tam Zamanı’ sloganıyla cazip bir kampanyayı da hayata geçirdi.
‘Şimdi Digiturk HD’ye Geçmenin Tam Zamanı’ sloganıyla başlayan yeni HD kampanyası ile dileyen herkes kutu ve kurulum ücreti ödemeden, Digiturk üyesi olabilecek. Digiturk üyesi olanların da Turksat 4A uydu değişimi nedeniyle kanal değişikliği yapmalarını gerektirmeden; yeni kampanyaya dahil olan tüm üyeler giriş paketi içeriğinde yer alan Kanal D HD, Kanal 7 HD, Samanyolu TV HD, ATV HD, Fox HD, Star TV HD, Show TV HD, TV8 HD, A haber HD, TRT HD, TRT1 HD, Kanaltürk HD, NTV Spor HD, Sports TV HD, A Spor HD, Fashion TV HD, İZ TV HD ve Turkmax Gurme HD, kanalları ile birlikte tercih edilen keyif paketinde yer alan HD kanallarının tümü izlenebilecek.
Kutu ve kurulum ücreti yok, Lig TV 1 ay boyunca hediye
Yeni HD paketi kampanyası kapsamında Digiturk’e üye olanlar ücretsiz kutu ve kurulumun yanı sıra 1 ay boyunca Lig TV’yi ücretsiz olarak izleyebilecek. Kampanyadan yararlananlar Giriş Paketi ve tercih edilen Keyif Paketi’ne dahil olan HD kanalları 5 ay boyunca sadece 5,99 TL’ye yılın geri kalan bölümünde ise ayda sadece 25,99 TL’ye izleyebilecek.
Hadi daha ne duruyorsunuz. Sizcede digitürk abonesi olmanın tam zamanı değilmi ?
digiturk'un-yeni-hd-kanallari
Digitürk’ün Yeni HD Kanalları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git