Digitürk Bazı kanalları izleyememe Sorunu Çözüm Bilgisi

Digitürk Bazı kanalları izleyememe Sorunu Çözüm Bilgisi
19 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.660 kez okundu.
Reklam

Digitürk Bazı kanalları izleyememe Sorunu Çözüm Bilgisi Detayı

Sizlerde Digitürk aboneliğinizi alarak çok uygun fiyatlara Digitürk yayınlarını HD kalitede izleyebilir ve aileniz ile birlikte keyifli vakitleri geçirmeye başlayabilirsiniz. Digitürk yayınlarını izlerken bazı kanalları izleyemiyorsanız eğer, sizlerde direk yazımızın içeriğine göz atabilir ve bu şekilde sizlerde eşsiz hizmetlerden servis desteği almadan yararlanabileceksiniz. Siz değerli Digitürk Lig TV abonelerimiz için bugün Bazı kanalları izleyemiyorum. Ne yapmalıyım? sorusu hakkında detaylı bilgilerin tamamı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız ve bu sayede sizlerde sorunu kendiniz çözerek, eşsiz yayınları izlemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Bazı kanalları izleyemiyorum. Ne yapmalıyım? hakkında bilgi almaya başlayalım.

Digitürk Bazı kanalları izleyememe Sorunu Çözüm Bilgisi İçeriği.

Digitürk Bazı kanalları izleyememe Sorunu Çözüm Bilgisi Hakkında.

Bazı kanalları izleyemiyorum. Ne yapmalıyım? Detayı

Sizlerde Digitürk yayınlarını izlerken Bazı kanalları izleyemiyorsanız eğer öncelikle izlemeye çalıştığınız kanalın, üyeliğinizi kapsayıp, kapsamadığını öğreniniz. Eğer üyeliğiniz, izlemeye çalıştığınız kanalı kapsıyor ise “kolay kurulum” yaparak çözüme hemen ulaşabilirsiniz. Kolay kurulum yapmak için ise şu adımları izlemeniz gerekmektedir.

Kolay Kurulum için Gerekli Bilgiler

Kolay kurulum yapmak için kumandayınızı elinize alarak “menü” tuşuna basınız. Sonrasında ise yön tuşlarıyla kurulum menüsüne gelerek “ok” tuşuna basınız. Bu şekilde kurulumunuzun yapıldığını göreceksiniz. Son olarak ise direk Ekranınızda “Kurulum için OK tuşuna basınız” yazısını göreceksiniz. Bu yazıyı gördükten sonra “OK” tuşuna basacakksınız. Kanal kurulumu tamamlanınca “çıkış” veya “back” tuşuna arka arkaya basarak tüm menülerden çıkacaksınız.

Sorununuz çözülmezse direk Digitürk müşteri hizmetleri 0212 473 7373 numarasını ayarak yetkili teknik servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede sizlerde sorununuzu hemen çözdürebilir, yayınları izlemeye HD kalitede devam edebilirsiniz.

Digitürk Bazı kanalları izleyememe Sorunu Çözüm Bilgisi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git