Digiturk E18-4 Hata Kodu

Digiturk E18-4 Hata Kodu
29 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 787 kez okundu.
Reklam

Digiturk E18-4 Hatası ve Çözümü

Digiturk E18-4 Hatası geçici sinyal sorununu belirtmektedir. Eğer bulunduğunuz bölgede kötü hava koşulları hakim ise bundan dolayı geçici bir sinyal sorunu yaşıyor olmanız muhtemeldir. Taraftar kanallarında “204. 205. 206. 207 nolu kanallarda” problem yaşıyorsanız hata alınan kanal üzerindeyken çözüm sinyali gönderilmelidir.Çözüm sinyali için müşteri temsileri ile iletişime geçerek sinyal talebinde bulunabilirsiniz. Çözüm sinyali gönderildikten sonra birkaç saniye bekleyiniz. Ardından kanal değiştirip tekrar kontrol ediniz. Yukarıdaki durum yok ise sonraki adıma geçiniz.

Sadece beIN SPORTS kanallarında problem yaşanıyor ise Mobil Süper Lig paketii aboneliğinizden dolayı aynı anda Cep / Tablet / PC üzerinden yayın izliyor olabilirsiniz. Kutu üzerinden yayın izlemeye devam etmek istiyorsanız Cep/Tablet/PC üzerinden TV’ye dön seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
Mobil Süper Lig paketi aboneliğiniz yok ise yurt dışından kapalı içerikleri izliyor olabilirsiniz.
Yukarıdaki durumlar yok ise sonraki adıma geçiniz. Tüm işlemler yapılmasına rağmen sorun hala çözülmedi ise  0212 473 7373 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak teknik destek talep ediniz. 

Digiturk E18-4 Hata Kodu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git