Digitürk Eutelsat Süper Lig Paketi

Digitürk Eutelsat Süper Lig Paketi
3 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.
Reklam

Digitürk Eutelsat Süper Lig Paketi

Digitürk; siz değerli arkadaşlarımızın için tüm paketlerini hizmete sokmuş ve bu şekilde sizlerde birçok hizmetlerden yararlanmaya başlamışsınızdır. Digitürk’ün hizmete sokmuş olduğu ve herkezin taktirini kazanmış Digitürk Lig TV eutelsat süper lig paketi ile sizlerde aboneliğinizi başlatabilecek ve ailemizin parçası olarak hayatınıza renk ve heyecan katabileceksiniz. Bildiğiniz gibi Digitürk, süper ligin yayın haklarını eline almış ve bu sayede sizleri HD yayınlar ile buluşturmuştur. Digitürk Lig TV eutelsat süper lig paketi sayesinde artık dışarıda bir maç için onlarca lira vermeyeceksiniz. Bir maç için vereceğiniz parayla 1 ay boyunca süper lig yayınları izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Lig TV eutelsat süper lig paketi ile aboneliğinizi vakit kaybetmeden başlatmanız gerekmektedir.

super-lig

Digitürk Lig TV eutelsat süper lig paketi aboneliği alarak sizlerde spor toto süper ligin tüm maçlarını izleyebileceksiniz. Digitürk Lig TV eutelsat süper lig paketine abone olmak için 12 ay taahhüt vermeniz vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt için aylık sadece 66 TL ödeyerek tüm süper ligin maçlarını izleyebileceksiniz. Digitürk Lig TV eutelsat süper lig paketi aboneliği almak için taahhütsüz abonelikte başlatabilmektesiniz. Taahhütsüz abonelik için aylık sadece 76 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz.

Digitürk Lig TV eutelsat süper lig paketi aboneliği alan tüm arkadaşlarımızın aynı gün içerisinde ücretsiz kurulumları yapılacaktır. Kurulum sırasında tüm uydu ekipmanları ücretsiz olarak verilmektedir. Taahhüt ücreti dahi vermeyeceğiniz aboneliğiniz için direk bayilere veya müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Digitürk Eutelsat Süper Lig Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git