İlk Faturam Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

İlk Faturam Hakkında Bilgi Alabilir miyim?
17 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.285 kez okundu.
Reklam

Digitürk İlk Faturam Hakkında Bilgi Alabilir miyim? sorusunun detaylı ve açıklayıcı bilgilerini yazımızda bulabilecek ve detaylı bilgilere hemen ulaşarak yayınları aklınızda bir soru olmadan izlemeye devam edebileceksiniz.

İlk-Faturam-Hakkinda-Bilgi-Alabilir-miyim

Bizler biliyoruzki herkez televizyon izlemeyi çok seviyor ve zamanlarının büyük bir bölümünü Televizyon başında geçiriyorlar. Normal ulusal kanalların bizim taleplerimizi karşılayamadığınında bilincindeyiz. Sizlerde artık hem görüntü kalitesi bakımından, hemde izleyeceğiniz yayınlar bakımından en iyi digital yayıncı platformunu seçmek istiyorsanız, direk Digitürk abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Digitürk kamnpanyaları hakkında detaylı bilgileri alarak abonelik işlemlerinizi sizlerde hemen başlatabilir ve bu şekilde sizlerde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz. Digitürk aboneliğinizi başlattınız ama ilk faturam ne kadar gelecek diye mi düşünüyorsunuz. Dilerseniz gelin bugün bizlere yönelttiğiniz sorular arasında yer alan İlk Faturam Hakkında Bilgi Alabilir miyim? sorusuna detaylı bilgi alalım ve faturalarımızı düzenli ödeyerek eşsiz yayınları kesintisiz olarak izleyelim.

Digitürk yeni abonelik başlattıysanız eğer faturalarınız hakkında ilk olarak şunu söylemek istiyoruz. Digitürk faturalarınız ön ödemeli sistemle işlemektedir. Bu  şu demek oluyor. Bildiğiniz gibi herayın 3’ünde Digitürk faturalarınız kesilmektedir. Yani her ayın 3’ünde kesilen faturanız bir sonraki ay alacağınız hizmete karşılık gelmektedir. Bu sebepten dolayı ilk faturanıza, fatura kesim tarihine kadar aldığınız hizmetin ve gelecek ay boyunca alacağınız hizmetin ücreti birlikte yansımaktadır. Böylelikle ilk faturanız normal fatura tutarınızı geçecektir. Ama daha sonraki aylarda taahhüt verdiğiniz fiyatı geçmeyecek ve bu şekilde sorunsuz hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

Evet sevgili arkadaşlarımız.
Görüğünüz gibi Digitürk İlk Faturam Hakkında Bilgi Alabilir miyim? sorusunun detaylı bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde ilk faturanız hakkında bilgi almak istiyorsanız eğer yazımıza göz atabilirsiniz.

İlk Faturam Hakkında Bilgi Alabilir miyim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git