Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri
15 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.531 kez okundu.
Reklam

Digitürk Müşteri Hizmetleri hakkında ve müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz telefon numaraları hakkında gelin hep beraber detaylı bilgi sahibi olmaya başlayalım.

Digiturk-Musteri-Hizmetleri-Telefon

Digitürk, sizler için müşteri telefon numaraları üzerinden en iyi hizmetleri vermeye yıl 2000’den bu yana devam ediyor. Öyleki abonelik, kampanya bilgileri hakkında bilgi, teknik servis hizmeti ve daha birçok hizmetten direk Digitürk Müşteri Hizmetleri Telefon numarası olan 0212 473 7373 nolu numara üzerinden alabiliyorsunuz. Üstelik müşteri hizmetlerine ulaşarak teknik servislere ve bayi satış noktalarına da yönlendirilmenizi talep edebiliyorsunuz. Artık Digitürk Lig TV hizmetlerini internet sitelerinden aramak zorunda kalmadan, direk müşteri hizmetleri telefon numaramız üzerinden alabileceksiniz. Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden merkezi aradığınız zaman fatura bilgilerine de ulaşabileceğiniz gibi kredi kartı ile faturanızı da ödeyebileceksiniz. Arıza kaydınızı da hemen oluşturabilecek, servis hizmetlerinin sorununuzu hemen çözmesini talep edebileceksiniz.

 

 

 

 

 

Müşteri Hizmetleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Müşteri Hizmetleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Atilla Oğuz dedi ki:

  Almanya Duisburg ta Digitürk üyesiyim. Şimdi Tatil de Bodrum dayım. Yayınınızı seyretmek için reciver yanımda getirdim. Üye belgelerim burada değil. Almanya Tel. 0203/712498 , Cep Türkiye 05377093968, TC Kim.-No 18041262622 emekliyim. Çok sık iki Ülke arasında gidip geleceğim. Ben Türkiye de de ligTV seyretmek istiyorum. Almanya için 468€ gibi yüksek meblağ ödedim. Bu sorunu çözmek nasıl olacak? İlgilenirmisiniz? Teşekkürler.

  1. Uğur Digitürk dedi ki:

   Atilla bey öncelikle merbaha.
   Bu konu için direk genel merkezi aramanız gerekmektedir.
   Genel Merkez Telefon : 0212 473 7373
   İyi günler dileriz.

Sayfa başına git