Digitürk İnternet Ayarları

Digitürk İnternet Ayarları
26 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 3.815 kez okundu.
Reklam

Digitürk İnternet Ayarları

Digitürk internet kampanyasından yararlanarak aboneliğinizi başlattınız ve Digitürk’ünüz ve internetiniz sorunsuz olarak kuruldu. Ama internetinizi uydu alıcınıza bağlamayı birtürlü bereceremediyseniz eğer bugün siz değerli abonelerimiz için Digitürk İnternet ayarlarının nasıl yapıldığı hakkında bilgi vereceğiz. Böylelikle sizlerde hemen internetinizi uydu alıcınıza bağlayabilir ve Digitürk’ün eşsiz hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Digiturk-İnternet-Ayarlari

Digitürk İnternet Ayarları Nasıl Yapılır

Digitürk internet ayarlarınızı şu şekilde yaparak ayarlamaya başlayabilirsiniz.

1: Öncelikle internetinizin aktif olduğuna emin olun. Sonrasında kablonuzun bir ucunu uydunuza, diğer ucunuda modeminizin arkasına takmanız gerekmektedir.

2: Takmış olduğunuz kabloları bilgisayardan modeminize tanıtmanız gerekmektedir. Tanıttıktan sonra kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza ve uydu alıcınıza takın.

3: Uydu alıcınıza takmış olduğunuz kablosuz erişim noktasını direk prize takın. Prize taktığınız kablosuz erişim noktası dışında bir tane daha kablosuz erişim noktası olması gerekmektedir. Onuda direk ethernet kablosu yardımı ile modeminize bağlayın. Karşınıza yeşil ışıklar geldiği zaman Digitürk internet ayarlarınız olmuş ve sizlerde istediğiniz yayını internet yardımı ile Digitürk’den izleyebilirsiniz demektir.

 

Digitürk İnternet Ayarları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git