Digitürk Fatura Sorgulama Ve Ödeme Bilgileri

Digitürk Fatura Sorgulama Ve Ödeme Bilgileri
24 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.947 kez okundu.
Reklam

Digitürk Fatura Sorgulama Ve Ödeme Bilgileri

Digitürk aboneliğinizi sizlerde hemen alarak çok uygun fiyatlara Digitürk aboneliği alabilir ve bu şekilde sizlerde aileniz ile birlikte keyifli vakitleri geçirmeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk aboneliğinizi aldınız ve fatura bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız eğer, Digitürk fatura sorgulama ve ödeme bilgileri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilir ve bu şekilde eşsiz hizmetlerden yararlanmaya da hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber bizlere yöneltmiş olduğunuz sorular olan Fatura tutarımı nasıl öğrenebilirim?, Fatura kesim ve son ödeme tarihlerini öğrenebilir miyim?, İlk faturam hakkında bilgi alabilir miyim?, Faturamda yer alan kalemlerle ilgili bilgi alabilir miyim?, Faturamı nerelere, nasıl ödeyebilirim?, Faturalarım için Otomatik Ödeme Talimatı verebilir miyim?, Fatura adresimi nasıl değiştirebilirim?, Digital kart kayıp/çalıntı veya iade etmemem durumunda ücret yansıtılır mı?, Digital Kutu kayıp/çalıntı veya iade etmemem durumunda ücret yansıtılır mı? ve Faturalarımı ödemezsem yayınlarım kesilir mi? hakkında detaylı bilgi alalım ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayalım.

Digitürk Fatura Sorgulama Ve Ödeme İçerik Bilgileri.

Digitürk Fatura Sorgulama Ve Ödeme Bilgileri.

Fatura tutarımı nasıl öğrenebilirim?

Sizlerde aboneliğinize ait olan fatura tutarınızı öğrenmek istiyorsanız eğer direk Digitürk’e kayıtlı olan cep telefonunuzdan “fatura”yazıp 3555’e SMS göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Fatura tutarınızı online işlemler’in fatura işlemleri menüsünde de öğrenebilirsiniz.

Fatura kesim ve son ödeme tarihlerini öğrenebilir miyim?

Bildiğiniz gibi Digitürk, faturalarınızı ödemeniz için her ayın 3’ünde faturanızı kesmektedir. Faturanızın son ödeme tarihi de aynı ayın 16’sı olmaktadır ve bu tarih faturanızın sağ üst kısmında belirtilmektedir.

İlk faturam hakkında bilgi alabilir miyim?

Digitürk, faturalarınızı ön ödemeli sistem ile kesmektedir. Yani buda demek oluyorki her ayın 3’ünde kesilen faturanız bir sonraki ay alacağınız hizmete karşılık gelmektedir.

Faturamda yer alan kalemlerle ilgili bilgi alabilir miyim?

Tüm abonelerimiz, faturalarının üzerinde yazan kalemlerin ne anlama geldiğini herzaman merak etmişlerdir. Faturalarınızın üzerinde yer alan kalemlerin açıklamaları şu şekildedir.

Paket Ücretleri: Üye olduğunuz paketin aylık bedelini göstermektedir.

Kira Ücretleri: Kiralanan Digiturk ekipmanının aylık ücretini gösteren kalem bölümüdür.

İletişim Hizmeti: Digiturk tarafından siz değerli abonelerimize sağlanan dijital yayın hizmetini görmenizi sağlayan bölümdür.

İzle ve Öde Ücreti: Satın alarak izlediğiniz film, spor ve diğer programları görebildiğiniz bölümdür.

Digiturk Dergi Ücreti: Abone olduğunuzDigiturk dergisinin aylık ücretinin detaylarını görmenizi sağlayan bölümdür.

Gecikme Faizi: Son ödeme tarihinde ödenmeyen faturalar için aylık gecikme faizini gösteren bölümdür.

Ödenecek Tutar: Ödemeniz gereken tutarı gösteren bölümdür.

Faturamı nerelere, nasıl ödeyebilirim?

Digitürk, siz değerli aboneleri için birçok ödeme kanalı oluşturmuş ve sizlerde bu şekilde faturanızı farklı yöntemlerle ödeyebilmektesinizdir. Digitürk, sizlerin faturalarınızı ödemeniz için;

Bankalardan: Digitürk müşteri numarası olan 10 haneli üye numaranız ile birlikte fatura ödemenizi aşağıda belirttiğimiz bankalardan gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Adı Telefon Web Adresi
Yapı Kredi 4444 0 444  www.yapikredi.com.tr
İş Bankası T.A.Ş 444 0 202 www.isbank.com.tr
Garanti Bankası 444 0 333 www.garanti.com.tr
HSBC Bank A.Ş 444 0 111 www.hsbc.com.tr
Şekerbank T.A.Ş 444 78 78 www.sekerbank.com.tr
Alternatif Bank
Tekstilbank www.tekstilbank.com.tr
Türk Ekonomi Bankası A.Ş 444 0 666 www.teb.com.tr
Oyakbank 444 0 600 www.oyakbank.com.tr
T.C Vakıflar Bankası 444 0 724 www.vakifbank.com.tr
T.C Halk Bankası 444 0 400 www.halkbank.com.tr
T.C Ziraat Bankası www.ziraatbank.com.tr
Denizbank A.Ş 444 0 800 www.denizbank.com.tr
Anadolubank A.Ş
Finansbank 444 0 900 www.finansbank.com.tr
Bank Asya A.Ş 444 4 888 www.bankasya.com.tr
Akbank T.A.Ş 444 25 25 www.akbank.com.tr

Web: Digitürk online işlemler menüsünden ödemelerinizi kredi kartı ile hemen ödeyebilir ve bu şekilde eşsiz hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Digitürk online işlemlere giriş yapmak için tıklayınız.

Digiturk Müşteri Hizmetleri: Digitürk müşteri hizmetleri numarası olan 0212 473 7373 nolu telefonuda hemen arayabilir ve fatura ödemenizi kredi kartınız ile hemen yapabilirsiniz.

Faturalarım için Otomatik Ödeme Talimatı verebilir miyim?

Evet sevgili abonelerimiz. Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilmektesiniz. Faturanıza otomatik ödeme talimatı vermek için sizlerde direk Digitürk online işlemlere giriş yaparak fatura bilgileri menüsüne girebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için direk Digitürk müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

digiturk-ligtv-fatura

Fatura adresimi nasıl değiştirebilirim?

Sizlerde faturanızın bulunduğu adresi değişmek istiyorsanız eğer direk Digitürk online işlemlere giriş yapabilir ve bu şekilde üye bilgileri menüsünden adresinizi hemen değiştirebilirsiniz. Ayrıca Digitürk müşteri hizmetlerine ulaşarak da fatura adres değişikliğinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Digital kart kayıp/çalıntı veya iade etmemem durumunda ücret yansıtılır mı?

Evet sevgili arkadaşlar. Eğer Digital kart kayıp/çalıntı veya başka bir nedenden dolayı iade etmezseniz bir sonraki aya ücret yansıtılmaktadır. Digital Kart kayıp/çalıntı veya iade etmemeniz durumunda bir sonraki faturanıza 40TL kart bedel tutarı yansıtılır.

Digital Kutu kayıp/çalıntı veya iade etmemem durumunda ücret yansıtılır mı?

Evet sevgili arkadaşlar. Ücret yansıtılmaktadır. Bildiğiniz gibi Digitürk, aboneliğinizin ilk başında sizlere ücretsiz olarak uydusunu vermektedir. İptal işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz ise uydu elinizde yok ise aşağıda da belirttiğimiz ücretleri ödemeniz gerekmektedir.

  • HD Kutu: 200 TL
  • İnteraktif SD Kutu: 160 TL
  • PVR Kutu: 480 TL
  • SD Kutu: 120 TL

Faturalarımı ödemezsem yayınlarım kesilir mi?

Evet sevgili arkadaşlarımız. Eğer sizlerde 3 fatura dönemi içerisinde faturalarınızı ödemezseniz, yayınlarınız otomatik olarak kesilecektir. Yayınlarınız son 2 dönem içerisinde ödenmemiş faturanız olması durumunda da, ücretlerinizi ödeyene kadar yayınlar kesilecektir.

Digitürk Fatura Sorgulama Ve Ödeme Bilgileri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git