Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası
7 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.398 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyalı Fiyatı

Digitürk Film ve Dizi Paketi ile artık eğlenceyi iki katına çıkartacak ve ekran başında daha eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Film ve Dizi Paketi Kampanyası ile hem dizileri hemde en seçkin filmleri HD kalite ile izleyebilme imkanı siz değerli üyeleri bekliyor olacak. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile her ay binlerce film, yerli ve yabancı olmak üzere 800 bölümden oluşan bir dizi kuşağını izleyebileceksiniz. Beraberinde Türkçe dublaj seçenekleri sunulan ek özellik sayesinde yayınları istediğiniz gibi dublajlayarak Türkçe veya bir çok dil desteği ile keyifli bir şekilde de izleyebileceksiniz. Bununla birlikte Dilediğin Zaman Uygulamaları ile mobil cihazlar üzerinden içerikleri izleyebileceksiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi-fiyati

Digitürk Film ve Dizi Paketi İçeriği

  • Her ay 1000 film: Her ay binlerce film ile sizlerde asla sıkılmayacak ve sinema filmlerini ilk olarak evinizde HD kalite ile izleyebileceksiniz.
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Aksiyondan fantastik yapımlara,komediden dramaya her türden dizi Dizimax’lerde. Her ay en sevilen Digitürk ile kullanıcılarına sunuluyor.
  • Dilediğin yerde dilediğin zaman uygulamaları: Sunulan ücretsiz mobil uygulama ile her nerede olursanız izlemek istediğiniz içerikleri cepten anında canlı bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj seçenekleri ile sunulan yayınları dublajlı bir şekilde izleyebilme imkanı sizleri bekliyor.

digiturk-dizi-filmi-paketi-fiyatlari

 

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kurulum: 12 ay taahhütlü Film ve Dizi paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum hediye, aktivasyon ücreti 20TL’dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

Detaylar: Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+Dizi+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+Dizi+HD paketi, ilk 3 ay ayda 9,99 TL, kalan aylar aylık 57,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 03 Eylül 2016’ya kadar yeni üyelikte geçerlidir. Bu kampanya Turksat uydusunda sunulmamaktadır.

diledigin-yerde

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git