Fatura Kesim Ve Son Ödeme Tarihlerini Öğrenebilir miyim?

Fatura Kesim Ve Son Ödeme Tarihlerini Öğrenebilir miyim?
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.420 kez okundu.
Reklam

Digitürk Fatura Kesim Ve Son Ödeme Tarihlerini Öğrenebilir miyim? sorusunun detaylı bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Fatura-Kesim-Ve-Son-odeme-Tarihlerini-ogrenebilir-miyim

Artık sorunsuz hizmetlerden yararlanmak isteyen arkadaşlarımızda uygun fiyatlara Digitürk aboneliği alıyor ve bu şekilde sorunsuz olarak en iyi HD yayınları izlemeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımız, direk uygun kampanyalardan yararlanabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanacaksınız. Digitürk kampanyalarından yararlanan arkadaşlarımız, artık ailemizin birer parçası olarak yaşantılarına renk katabilecekler. Digitürk aboneliğinizi aldınız ama fatura kesim ve son ödeme tarihleri hakkında bilgi sahibi değilim diye kara kara düşünüyorsanız eğer, bugün siz değerli abonelerimiz için Digitürk Fatura Kesim Ve Son Ödeme Tarihlerini Öğrenebilir miyim? sorusuna detaylı cevapları vereceğiz.

Digitürk faturalarınız her ayın 3’ünde kesilmektedir. Sizlerde ayın 3’ünde Digitürk’e kayıtlı olan cep telefon numaralarınız ile fatura yazıp, 3555’e göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalarınızı ayın 16’sına kadar ödemeniz gerekmektedir. Fatura tutarınızı online işlemler menüsünden fatura işlemleri sekmesine girerek de fatura tutarınızı kolayca öğrenebilir ve faturalarınızı kredi kartı ile hemen ödeyebilirsiniz. Faturalarınızı 3 fatura döneminde ödemezseniz eğer, yayınlar kapatılmaktadır. Faturalarınızı yayınlar kesildikten sonra öderseniz eğer, bir sonraki ayda kapanma bedelinide ödemeniz gerekmektedir.

Evet sevgili arkadaşlarımız.
Gördüğünüz gibi sizlere Digitürk Fatura Kesim Ve Son Ödeme Tarihlerini Öğrenebilir miyim? hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaştık. Sizlerde bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, belirttiğimiz yollar ile fatura tutarınızı öğrenebilir ve ödemenizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Kesim Ve Son Ödeme Tarihlerini Öğrenebilir miyim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git