Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri

Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri
5 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.448 kez okundu.
Reklam

Digitürk Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri Hakkında Bilgi

Digitürk abonelik alarak ailemizin birer parçası olanlar çoktan eşsiz filmleri, dizileri, belgeselleri ve spor yayınlarını izlemeye başladılar bile. Sizler hala Digitürk aboneliği alarak yayınları izlemeye başlamadıysanız eğer, direk Digitürk kampanyalarından kendinize en uygun paketi seçerek abonelik alabilir ve bu şekilde eşsiz yayınları izleyerek yaşantınıza renk katabilirsiniz. Digitürk aboneliğiniz var ama aboneliğinizin üzerine yeni bir paket eklemek mi istiyorsunuz? Dilerseniz gelin hep beraber Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri hakkında bilgi alalım ve üyeliğimize birçok paketi ekleyerek eşsiz ve keyifli vakitleri evimizde izlemeye başlayalım.

Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri Detaylı Bilgisi

Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri Hakkında Bilgi

Digitürk Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri

Digitürk üyeliğinize yeni bir paket eklemek istiyorsanız eğer sizlerde direk http://www.trbilgi.net/category/digiturk-paketleri adresini ziyaret ederek paketler hakkında bilg alarak, hangi paketi satın alacağınıza karar verebilirsiniz. Seçtiğiniz paketi almak için ise direk Digitürk online işlemler menüsüne girerek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Digitürk paketleri hakkında bilgi ve abonelik işlemlerinizi başlatmak için direk Digitürk müşteri hizmetlerine de başvurabilir ve bu şekilde seçtiğiniz paketin kanallarını hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz paketi satın almak ve aboneliğinize eklemek için ayrıca 3555’e aşağıdaki şekilde SMS göndererek de işleminizi hemen başlatabilirsiniz.
Örnek SMS : “Üye No veya Dijital Kart No” “UYELIK” “İstediğiniz Paket veya Ek Servis İsmi”.

Not: Bu hizmetten yararlanmak isteyen arkadaşlarımız 3555 hizmetinden Turkcell, Vodafone ve AVEA kullanmaları gerekmektedir. Her işlem Avea ve Vodafone aboneleri için 80 Kuruş, Turkcell aboneleri için 1 TL olarak ücretlendirilir.

Üyeliğe Yeni Bir Paket Ekleme İşlemleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git