Digitürk Uzaktan Kayıt Yapma

Digitürk Uzaktan Kayıt Yapma
25 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.323 kez okundu.
Reklam

Digitürk Uzaktan Kayıt Özelliği Nasıl Kullanılır?

Digitürk’ün eşsiz kolaylıkları arasında yer alan uzaktan kayıt özelliği sayesinde sizde artık yayınları kaçırmayı dert etmeyecek ve ekran başında keyifli dakikalar yaşayabileceksiniz. Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılır? Hangi Cihazlarda Uzaktan Kayıt Yapılır? gibi sorunlarınızı verdiğimiz hizmetler ile kolay bir şekilde halledebilecek ve işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Kumandanızın üzerindeki Guide veya Rehber tuşuna basarak tüm kanalların yayın akışına erişebilirsiniz. Yayın akışı listesinde kaydetmek istediğiniz herhangi bir programın üzerindeyken kumandanızın  Rec tuşuna basarak kayıt işlemi için kolaylıkla talimat verebileceksiniz. Kayıt işlemini gerçekleştirirken uydu alıcınızın ekranında Rec yazısı görünecek ve kırmızı kayıt ışığı yanıyor olacaktır.

digiturk-tv-uygulamalari

Kaydettiğiniz programların listesine ise şu şekilde kolayca ulaşabilirsiniz:  Kumandanızın MENÜ ya da OPTS tuşuna basın, çıkan menüde Kayıt Listesini seçin ardından açılan menüde Kayıt Listesi seçtiğiniz takdirde kaydettiğiniz içeriklere, Planlanmış Kayıtlar bölümünü seçtiğiniz zamansa henüz kaydedilmemiş ama kayıt talimatı verilmiş içeriklere ulaşabilir ve yayınların tadını çıkartabilirsiniz.

Kayıt Alma Özellikli Digitürk Uydu Alıcıları

Portal desteği bulunan kutular: Next 2014, DT-5103, DT-5104, AT-5105, DT-7103, DT-9102, DT-9103, DT-9104, DT-HY6100, DT-HY6101, HM-9502, HM-9503, HM-9504, HM-9505’tir.

digi-tv-uygulamasi

Hatırlatma

Çeşitli sebepler ile yayın akışına uymayan televizyon programlarının kayıt işlemlerinde siz değerli üyelerimize zaman bazlı olarak kaydetme özelliğinin kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu konuda Planlanmış Kayıtlar menüsünün içindeyken sırayla OPTS ve Zaman Bazlı Kaydetme tuşlaması yapıldığı takdirde ekrana çıkan formdaki bölümler eksiksiz doldurulduktan sonra kayıt işlemi başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde Digitürk kolaylıklarından faydalanabilir ve ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Digitürk Uzaktan Kayıt Yapma
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git