İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim?

İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim?
9 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.175 kez okundu.
Reklam

İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim? Hakkında Bilgi

Digitürk aboneliği alarak sizlerde artık tüm filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk ve spor yayınlarını kaçırmadan izleyebileceksiniz. Sizlerde kumandayı elinize aldığınız zaman en iyi yayınları izlemek için saatlerce kanal kanal dolaşmak yerine, Digitürk yayın akışına girebilir ve bu şekilde etiketleme yaparak filmleri kaçırmadan izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz yazımızda gelin hep beraber İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim? sorusunun detaylı bilgileri öğrenelim ve bu şekilde eşsiz hizmetlerden yararlanmaya başlayalım.

İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim? Hakkında Bilgi.

İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim? Detayları.

İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Be Yapabilirim? Detayı

Evet sevgili arkadaşlarımız. Sizlerde programları kaçırmamak için kanallarda etiketleme yapabilir ve bu sayede sorunsuz olarak tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kanal etiketleme yapmak için sizlerde Kumandanızın üzerindeki “Guide” veya “Rehber” tuşuna basın ve yayın akışı listesine girin. Yayın akışı listesinde seçtiğiniz bir programın üzerindeyken kumandanızın “i” veya “info” tuşuna basınız ve sonrasında “ok” tuşuna basarak etiketlemenizi sağlayınız. Etiketleme yaptığınız zaman program başladığında kanalda olursanız olun, ekranınıza hatırlatma mesajı çıkar ve bu sayede etiketlediğiniz bir programı kaçırmamış olursunuz.

Gördüğünüz gibi siz değerli arkadaşlarımız için İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim? sorusunun detaylarını yazımızın içerisinde öğrenmiş olduk. Sizlerde bu işlemleri yaparak etiketleme yapabilir ve bu şekilde yayınları kaçırmadan izlemeye başlayabilirsiniz.

İzlemek İstediğim Bir TV Programını Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git