Digitürk Fatura Ödeme İşlemleri

Digitürk Fatura Ödeme İşlemleri
6 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.
Reklam

Digitürk Fatura Ödeme

Digitürk Fatura Ödeme işlemlerinizi online olarak veya Fatura Ödeme Merkezlerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sağlanan çeşitli kolaylıklar ile bankalardan da Digitürlk Fatura Ödeme işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

digiturk-fatura-odeme

Fatura adres değişikliği nasıl yapılır?

Faturalarınızın farklı bir adrese gönderimini istiyorsanız onlineislemler.digiturk.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra “Üyelik” menüsü “Kişisel Bilgilerim” sekmesinden  işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Digiturk Faturası İçin Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilirbilir?

”Digitürk Online İşlemler” bölümündeki “Fatura İşlemleri” menüsünden ya da Digiturk Müşteri Hizmetlerinden (0 212 473 73 73) kredi kartınızla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankaların tamamından da otomatik ödeme talimatı vermeniz mümkündür.

Digiturk Faturası Nasıl ve Nerelerden Ödenebilir?

Web: İstediğiniz zaman www.digiturk.com.tr adresinde yer alan “Online İşlemler” bölümündeki “Fatura İşlemleri” menüsünden kredi kartınızla fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Online Ödeme İçin Bankalardan: Aşağıdaki tabloda, 10 haneli üye numaranızla ile birlikte giriş yaparak fatura ödemenizi yapabileceğiniz anlaşmalı bankalarımızı ve ödeme yöntemlerini görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Digiturk Faturası Ödenmediğinde Yayın Ne Zaman Kesilir?

Ödenmemiş 3 faturası bulunan veya son dönem hariç olarak geçmiş dönemlerden ödenmemiş en az 1 faturası olan üyelerimizin yayınları kapanmaktadır. Bununla birlikte yeni üyeliklerde 1 dönem ödenmemiş fatura olması durumunda da yayın kapatılacaktır.

Digiturk Faturası Ne Naman Kesilir? Son Ödeme Tarihi Nedir?

Digitürk faturanız abone olduğunuz aydan baz alınarak kesilecektir. Digiturk’te faturalar her ayın 3’ünde kesilir. Faturanızın son ödeme tarihi de aynı ayın 16’sı olarak belirlenmiştir ve bu tarih faturanızın sağ üst bölümünde gösterilir. Faturanızın son ödeme tarihi hafta sonu ya da resmi tatiller nedeniyle birkaç gün öncesi ya da sonrasında da gelebilir. Fatura kesim ya da son ödeme tarihlerinin üyelerin kendi isteğine göre değiştirilmesi mümkün olduğunda sizlerle bilgisi paylaşılacaktır.

Digitürk Fatura Ödeme İşlemleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git