Yan Odaya Digiturk

Yan Odaya Digiturk
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.089 kez okundu.
Reklam

Yan Odaya Digiturk

Digiturk yayına başlayan ilk kablolu televizyon izleme platformudur. Kurulduğundan bu güne birçok alanda yenilikler yapmıştır ve çok büyük kitlelere ulaşmıştır. Bu alanda ilkleri her zaman başaran ve kaliteli yayın hizmeti veren bir kurumdur.

Kurulduğundan bu güne çok fazla müşteriye hitap etmiştir ve de her zaman da çok iyi, başarılı dönüşler elde etmiştir. Çok sayıda televizyon kanalına bünyesinde yer veren Digiturk, sadece bunlar ile kısıtlı kalmayın, bunun yanında müzik, spor, eğlence, sinema ve çocuk kanallarını da kendi yayın bünyesine katarak gittikçe büyük bir kurum haline gelmiştir. Ayrıca bunların yanı sıra birçok belgesel ve dizi kanalları da yayın akışı içerisinde yer almaktadır. Özellikle son yıllarda daha da çıtasını yükseltip kendi yayınları ile beraber internet yayınlarını da vermeye başlamıştır.

Yan Odaya Digitürk

Yan Odaya Digitürk

Üstelik geçmiş dönemlerdeki büyük ödemeler tamamen tarih olmuş durumdadır. Artık herkesin kolaylıkla yayın alabileceği, hem cüzi miktarlar ödeyeceği, hem de bunun yanında kaliteli yayın alabileceği bir platform yaratılmıştır. Artık o kadar çok kaliteli yayın vermesinden dolayı insanlar sadece tek bir televizyondan değil bunun yanında yan odaya Digiturkpaketlerinden yararlanmaktadır. Bu paketten yararlanmak için mutlaka 12 aylık taahhütname imzalanması ve bu şekilde anlaşma sağlanması gerekmektedir. Bu ana abonelikten ayrı olarak yapılacak bir sözleşme ile gerçekleşmektedir ve ana abonelikten daha fazla paket satın almayı kapsamaktadır. Ayrıca bunun yanında 12 ay abone kalma sözü veren ve yan odaya Digiturk kampanyasından faydalanan üyelere kurulum hizmeti bedelsiz olarak tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir.

Aynı zamanda ana aboneliğin paketi olan giriş paketi alınmalıdır ve bunun yanında da 2 ayrı keyif paketi mutlaka alınmalıdır. Bunlar sözleşme kapsamında yer alan zorunluluklardandır. Ayrıca sizler eğer ana abonelikteki paketin aynısını tercih ederseniz şayet kurumumuzun düzenlemiş olduğu o ayki duruma göre belirlenmiş olan çeşitli kampanya ve indirimlerden de yararlanabileceksiniz. Yani ana üyelikte bulunmayan paketleri tercih ederseniz şayet indirimlerden faydalanmaya bilirsiniz. Sizlerde hemen yan odaya Digiturkkampanyalarını öğrenmek için sistem üzerinden bu kampanyaları sorgulayıp kontrol edin. Mutlaka yenilikler, indirimler ve kampanyalar sistemimiz de belirtilmekte ve de açıklanmaktadır.

Sizler mutlaka yeni üyeliğinizi ve yan odaya Digiturkkampanyalarını denemeden önce sistem üzerinden sitemize girip tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerimizi arayıp müşteri temsilcilerimizden de detaylı bilgileri alabilir ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Digiturk bayine giderek te hem ana paketler hem de yan odaya Digiturkpaketleri kampanya bilgilerini öğrenebilir ve size en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Ayrıca şunu da bilmelisiniz ki ana abonelik sayesinde aldığınız yayın, sizin için ne kadar kaliteli ise yan odaya Digiturkpaketi ile alacağınız yayında aynı şekilde bir o kadar kaliteli olacaktır. Yani sizler bu yayınların kalitesinin düşük olacağını kesinlikle düşünmeyin. Bununla birlikte o ek üyeliğin sizlere fazlaca maddi zarar getireceğini düşünmeyin aksine normal üyeliğinizden fazla olmayacağı ile birlikte bunun yanında bir sürü indirim ve kampanyalardan da yararlanacaksınız.

Bu yüzden sizlerde artık hiç vakit kaybetmeden Digiturk’ün renkli yayın dünyasına bir an önce adım atmalısınız. Çünkü kaliteli yayını en iyi şekilde en cüzi miktara almak sizin de hakkınız. Hemen sizlerde üyelerimiz arasına katılın ve bizim yayınlarımızın keyfini çıkarın. Hemen web sayfamızı ziyaret edin ve en güzel filmleri, dizileri, spor programlarını ve belgeselleri kaçırmadan izleyin. Hadi şimdi büyük ailemizde yerinizi alın.

Yan Odaya Digiturk
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git