Digiturk Paket Avantajlarından Yararlanabilirsiniz.

Digiturk Paket Avantajlarından Yararlanabilirsiniz.
19 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.482 kez okundu.
Reklam

Belki gün içinde sadece birkaç saatinizi televizyon izlemek için ayırıyorsunuz ve bu sınırlı süre içerisinde de size hitap eden ve kaliteli yayınları izlemek istiyor olabilirsiniz. Belki ödüllü filmlerini, belki sıra dışı belgesellerini, belki çocuğunuza uygun yayınları, belki de sevdiğiniz dizileri izlemek istiyor ve bunun içinde hiç izlemediğiniz yayınlara da para ödemek zorunda kalmıyorsunuz. İşte bunun için digiturkun kullanıcılarına sunduğu digiturk paketleri sayesinde ne izliyorsanız o kadarını ödersiniz. Sunduğu hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini iş anlayışının en başında tutan ve her zaman bu doğrultuda hizmet veren digiturk kullanıcıları tarafından da her zaman övgüyle bahsedilmesine neden olmuştur.

Almak istediğiniz paketi size hitap eden ve izlemeyi tercih ettiğiniz yayınların içeren paketler arasından seçerek izlemediğiniz halde paketiniz de boş yere kalabalık yapacak kanallardan da uzak durmuş olacaksınız. Örneğin ilk kez üye oluyorsanız digiturk paketleri kapsamında başlangıç paketi ile başlayabilir ve sonra kullanıp hizmetten memnun kaldığınız takdirde paketinize istediğiniz programları dahil edebilir ona göre fiyat seçeneklerini de kullanabileceksiniz.

Başlangıç paketini bir süre kullandıktan sonra, diyelim ki belgesel kanallarını da dahil etmek hatta çocuğunuza uygun yayınları da izleyebilmek isteyeceksiniz. Yine digiturk müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek bu talebini ifade edebilirsiniz. Siz paketinize ne ekletmek istiyorsanız onu belirtirsiniz telefondaki yetkili kişi de size isteğiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat alternatiflerini sunar ve karşılıklı teyitleştikten sonra artık giriş paketinizi genişletmiş ve istediğiniz doğrultusunda yeni programları ekletmiş olacaksınız.

Digiturk Paket Avantajlarından Yararlanabilirsiniz.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git