!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Digiturkte

!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Digiturkte
16 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.607 kez okundu.
Reklam
ş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenmesi yapılması beklenen 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festival organizasyonu üzerinde, yılın en çok konuşulmuş olan filmleri Türkiye’ye getirmiş olacak ve partileriyle şehri ayağa kaldırmasıyla, etkinlikleri ile dünyamızı değiştirmeye devam edecek. !f İstanbul, 12 Şubat’ta İstanbul’dan yola çıkarak, 26 Şubat-1 Mart tarihlerinde de Ankara ve İzmir’e uğrayacak!
İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde ve Mars Cinema Group ortaklığında yapılacak olup 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 12-22 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul , 26 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de gerçekleşmiş olacak. !f İstanbul bağımsız sinema sayesinde en iyileri, yılın çok konuşulan ve bol ödüllü filmlerini sinema severler ile buluşturma imkanı yaratırken, !f music partileriyle İstanbul’un eğlence hayatına yenilik getirecek, !f² ile de 34 şehir, 40 farklı noktaya film götürmüş olacak.
Digiturk Galaları üzerinde yayınlanacak olan bölümde, Toronto’dan Venedik’e, Cannes’dan Sundance’e, dünyanın önemli festivallerinde büyük ilgi görmüş, yılın en çok beklenen filmlerini Türkiye’de ilk kez seyirciyle buluşturacak.
!f İstanbul galası, bu yıl da Sundance üzerinden Venedik’e, Toronto’dan Cannes’a, dünyanın önemli festivallerinde büyük ilgi görmüş filmlerin yanı sıra ödül sezonunun öne çıkan yapımlarının da Türkiye galalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Hemen sizde Digiturk abonesi olup !f günlerinden yararlanabilirsiniz.
!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Digiturkte
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git