Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası

Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası
9 Mart 2016 tarihinde eklendi, 3.726 kez okundu.
Reklam

Digitürk Merhaba Paketi Fiyatı

Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası ile daha önce Digitürk abonesi olmamış olanlarda Digitürk abonesi olabilecekler. Digitürk Merhaba Paketi Fiyatı ile siz değerli kullanıcıları cezbedecektir. Sunulan paket ile sizde artık eski yayınlara veda edecek ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi HD kalite izleyebileceksiniz. Digitürk Merhaba Paketi İçeriği ile siz değerli müşterilere kendisini sevdirecek özellikleri taşımaktadır. Yeni Digitürk Kampanyası fiyatı ile gündeme gelerek tüm kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sunulan kampanya kapsamında bu muhteşem pakete ayda 14.99 TL ödeyerek sahip olurken ekran başında eğlenceli dakikalar geçirerek kaliteli yayın izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.

digiturk-merhaba-paketi-kampanyasi

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

  • Lig TV Hediye: Hediye olarak sunulan Lig TV sayesinde Süper Toto Süper Lig maçlarını dilediğiniz gibi izleyebilecek ve izlerken ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Spor Extra Paketi Hediye: Spor Extra Paketi siz değerli müşterilere hediye olarak sunulacaktır. Bu sayede İnglitere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spot Toto Basketbol Ligi ve daha fazlasını dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.
  • Yetişkin Paketi Hediye: Hediye Yetişkin Paketi sayesinde Blue Hustler ve Playboy gibi kanalları izleyebilecek ve izlerken ekran başında eğlenceli dakikalara tanıklık edeceksiniz.

digiturk

Merhaba Paketi + HD Keyfi 24 ay boyunca herhangi bir ek ücret ödemeden 14.99 TL olarak sunulan kampanya kapsamında bayimizin üzerinden pakete abone olabilir ve abone olduğunuz paket ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Abone olduğunuz paket ile yetişkin ve Spor Extra Paketi de siz değerli üyelere hediye olarak sunulacaktır.

Kampanya Bilgileri

Digitürk Kurulum: Kampanya kapsamında aktivasyon ücretsiz olarak size sunulur. İç Kurulum bedeli tek seferlik 60 TL olarak yetkili servise ödenir. Dış kurulum gerektiren durumlarda 60’lık çanak anten ile dış kurulum bedeli tek seferlik 110 TL’dir. 90’lık çanak anten ile dış kurulum bedeli 120 TL olarak tek seferlik yetkili servis ekiplerine ödenir. Kurulum hizmetine 20 M kablo dahildir. Belediye merkezinin dışında olan yerler için yol bedeli yetkili servis ekipleri tarafından talep edilir.

Uydu Alıcısı: Digitürk Uydu Alıcısı üyeliğiniz süresi boyunca size ücretsiz olarak sunulacaktır. Uydu alıcısı üyeliğiniz süresi boyunca garanti olup herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilecektir.

diledigin-yerde

Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git