Digitürk Film ve Spor Paketi Fiyatı

Digitürk Film ve Spor Paketi Fiyatı
7 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.500 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Spor Paketi ile siz değerli kullanıcıları ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar bekliyor. Bayimizin üzerinden sunulan ve yenilenen Digitürk Film ve Spor Paketi Kampanyası kapsamında abone olduğunuz paketler ile eski TV yayınlarına veda ederek izlemek istediğiniz içerikleri HD kalite ile izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalara tanıklık edeceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında eski sıradan olan film yayınları yerine Digitürk’ün sunmuş olduğu en seçkin filmleri izleyecek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Abone olduğunuz paket ile filmlerin yanı sıra izlemek istediğiniz spor yayınlarını ve fanatiği olduğunuz takımların maçlarını da oldukça uygun fiyatlar üzerinden dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi-kampanyasi

Digitürk Film ve Spor Paketinde Neler Var?

  • Spot Toto Süper Lig Maçları: Abone olduğunuz paket sayesinde yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Her ay 1000 film: Sunulan her ay binlerce film ile sıkılmadan en seçkin yayınları izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • 4 ekrandan film: İzlemek istediğiniz yayınları cepten, tabletten, bilgisayardan ve TV’den her nerede olursanız olun İnternet bağlantınız olduğu sürece izleyebileceksiniz.
  • Dublaj veya alt yazı seçenekleri: Dublaj seçenekleri sayesinde filmin hangi dilde olduğunu dert etmeden Türkçe dublaj seçenekleri ile yayınları daha kaliteli bir şekilde izleme imkanı sizleri bekliyor olacak.

film-ve-spor-paketi

Digitürk Film ve Spor Paketleri

  • Giriş + Film + Süper Lig + HD Paketi: Kampanya kapsamında ilk 4 ay indirimli fiyatı ile 53 TL sonraki aylarda ise 105.99 TL’ye izlemek istediğiniz yayınları Süper Lig Maçlarını ve Filmleri HD kalite ile izleyebileceksiniz.
  • Giriş + Şampiyonlar + film + HD Paketi: Sunulan paket sayesinde şampiyon olmuş olan takımların tüm maçlarını ve en seçkin filmleri ilk 4 ay indirimli fiyatı ile 47.50 TL’ye sonraki aylarda ise 94.99 TL’ye dilediğiniz gibi takip edebileceksiniz.

Sunulan kampanya kapsamında verilen iletişim bilgileri üzerinden bayimiz ile iletişime geçerek paket hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi HD kalite ile izleyebilirsiniz. 0850 840 73 73 numaralı telefon üzerinden bayimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

diledigin-yerde

Digitürk Film ve Spor Paketi Fiyatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git