Giriş Paketi + İnternet + Lig TV Paketleri Birlikte Alın.

Giriş Paketi + İnternet + Lig TV Paketleri Birlikte Alın.
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.318 kez okundu.
Reklam

Digitürk Aboneliğinizi hem sınırsız internet, hemde Lig TV paketleri ile birlikte alın, avantajlı fiyat tarifelerinden yararlanmaya hemen başlayın.

Digitürk giriş paketine + 2 adet keyif paketine + Lig TV'den seçmiş olduğunuz pakete ve sınırsız internete 24 ay taahhüt ile ayda sadece 109,99 TL ödeyerek abonelik alabilirsiniz. Digitürk, hergeçen gün sizler için birden fazla paketleri birleştiriyor ve karşınıza kampanya diye çıkmaya devam ediyor. Sizlerin karşısına çıktığı bu seferki kampanya ise Digitürk İnternet Lig TV Paketi kampanyası oldu. Bu paket dahilinde sizler Digitürk giriş paketine + 2 adet keyif paketine + Lig TV’den seçmiş olduğunuz pakete ve sınırsız internete 24 ay taahhüt ile ayda sadece 109,99 TL ödeyerek izleyebileceksiniz. Aboneliğinizi hemen başlattığınız taktirde uydu ve çanak ekipmanlarınız da sizlere ücretsiz olarak gelecek ve kurulumunuz da ücretsiz olarak yapılacaktır. Aboneliğinizi hemen başlatmak için direk telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz gelin kampanyadan kimlerin yararlanabileceği hakkında da bilgi alalım.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir ?

Digitürk İnternet Lig TV Paketi kampanyasından 18 yaşını geçmiş tüm vatandaşlarımız yararlanabilirler. 18 yaşını doldurmayan ve akli dengesi yerinde olmayan tüm vatandaşlarımız paket kampanyamızdan yararlanamamaktadırlar.

Giriş Paketi + İnternet + Lig TV Paketleri Birlikte Alın.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git